HVEM
PER?
PER
mener at kommunikasjon løses best med kreativitet.
PER
vil heller gjøre enn å prate.
PER
er sosial og tar ikke seg selv høytidelig.
PER
er frekk, men snill!
PER
er 27 folk som kan idearbeid, strategi, skriving, design og utvikling.
Ansatte
Håkon Fretheim Byråleder
haakon@perhoj.no 400 08 098
Theis Roksvåg Pedersen Kreatør/tekstforfatter
theis@perhoj.no 452 57 998
Christoffer Rontén Kreatør/AD
christoffer@perhoj.no 970 97 911
Axel Bjørne-Larsen Kreatør/tekstforfatter
axel@perhoj.no 917 96 289
Aslak Aalberg Kreatør/AD
aslak@perhoj.no 988 48 575
Mads Rønold Kreatør/tekstforfatter
mads@perhoj.no 452 48 566
Øyvind Waage Kreativ leder
oyvind@perhoj.no 918 20 037
Stine Pjaaten (Permisjon) Digital innholdsprodusent
stine@perhoj.no 918 20 037
Pia Styrmo Borghagen Digital innholdsprodusent
pia@perhoj.no 959 09 549
Julie Søntvedt Digital innholdsprodusent
julie@perhoj.no 924 13 221
Almir Busevac Utvikler & digital produsent
almir@perhoj.no -
Rune Sandnes Teknologileder
rune@perhoj.no 920 88 064
Yvonne Aarnes Designer
yvonne@perhoj.no 938 98 299
Joachim Hauge Interaksjonsdesigner
joachim@perhoj.no 915 44 749
Ellinor Larson Designer
ellinor@perhoj.no 951 00 683
Ola Bagge Skar Designer
ola@perhoj.no 909 19 264
Torfinn Sundem Designer
torfinn@perhoj.no 977 10 032
Eiliv Gunleiksrud Kreativ leder digitalt & design
eiliv@perhoj.no 982 21 342
Utmerkelser
År
Pris/kategori
Arbeid
Kunde
Presse
beta site - under construction - beta site - under construction - beta site - under construction - beta site - under construction - beta site - under construction - beta site - under construction - beta site - under construction - beta site - under construction - beta site - under construction -